Dziś mamy 23 stycznia 2019, środa, imieniny obchodzą:

13 czerwca 2018

Wolontariusze Staszica z wyjątkowymi olimpijczykami

fot. ZSP Staszic

fot. ZSP Staszic

7 czerwca 2018 roku wolontariusze Staszica tradycyjnie wsparli organizatorów #XII Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych.

Podczas robiącej wrażenie imprezy młodzież przeżyła coś niezwykłego. Ofiarowując swój czas, okazując zainteresowanie i chęć pomocy otrzymywali w zamian wdzięczność, szczery uśmiech i  radość z przebywania razem.

Jako opiekun wolontariatu w ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią bardzo Wam dziękuję za niezwykłe zaangażowanie i postawę godną naśladowania. Jestem przekonana, że to wydarzenie wszystkich nas wewnętrznie wzbogaciło i na długo pozostanie w mojej i Waszej pamięci.

materiał: Aleksandra Stachnik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)