Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
01 lipca 2017

Wojewódzki konkurs z informatyki. Uczniowie "czwórki" zajęli wysokie miejsca

fot. pow.

fot. pow.

Zakończony rok szkolny zachęca do podsumowań.

Miło nam poinformować, że do licznego grona laureatów przedmiotowych konkursów pod patronatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy dołączyli w tym roku uczniowie klasy III A Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią: Igor Bzdawka, Jakub Kubalewski, Jakub Kujawa i Maciej Rakowski, którzy osiągnęli wysokie wyniki w Wojewódzkim Konkursie z Informatyki.

Do konkursu przygotowywał uczniów p. Marek Milczarek – nauczyciel informatyki w Gimnazjum nr 4 w Nakle. Serdecznie gratulujemy.

materiał: Michał Wiśniewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)