Dziś mamy 17 października 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
01 lipca 2017

Wojewódzki konkurs z informatyki. Uczniowie "czwórki" zajęli wysokie miejsca

fot. pow.

fot. pow.

Zakończony rok szkolny zachęca do podsumowań.

Miło nam poinformować, że do licznego grona laureatów przedmiotowych konkursów pod patronatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy dołączyli w tym roku uczniowie klasy III A Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią: Igor Bzdawka, Jakub Kubalewski, Jakub Kujawa i Maciej Rakowski, którzy osiągnęli wysokie wyniki w Wojewódzkim Konkursie z Informatyki.

Do konkursu przygotowywał uczniów p. Marek Milczarek – nauczyciel informatyki w Gimnazjum nr 4 w Nakle. Serdecznie gratulujemy.

materiał: Michał Wiśniewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)