Dziś mamy 18 grudnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:
01 lipca 2017

Wojewódzki konkurs z informatyki. Uczniowie "czwórki" zajęli wysokie miejsca

fot. pow.

fot. pow.

Zakończony rok szkolny zachęca do podsumowań.

Miło nam poinformować, że do licznego grona laureatów przedmiotowych konkursów pod patronatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy dołączyli w tym roku uczniowie klasy III A Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią: Igor Bzdawka, Jakub Kubalewski, Jakub Kujawa i Maciej Rakowski, którzy osiągnęli wysokie wyniki w Wojewódzkim Konkursie z Informatyki.

Do konkursu przygotowywał uczniów p. Marek Milczarek – nauczyciel informatyki w Gimnazjum nr 4 w Nakle. Serdecznie gratulujemy.

materiał: Michał Wiśniewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)