Dziś mamy 22 lipca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
01 lipca 2017

Wojewódzki konkurs z informatyki. Uczniowie "czwórki" zajęli wysokie miejsca

fot. pow.

fot. pow.

Zakończony rok szkolny zachęca do podsumowań.

Miło nam poinformować, że do licznego grona laureatów przedmiotowych konkursów pod patronatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy dołączyli w tym roku uczniowie klasy III A Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią: Igor Bzdawka, Jakub Kubalewski, Jakub Kujawa i Maciej Rakowski, którzy osiągnęli wysokie wyniki w Wojewódzkim Konkursie z Informatyki.

Do konkursu przygotowywał uczniów p. Marek Milczarek – nauczyciel informatyki w Gimnazjum nr 4 w Nakle. Serdecznie gratulujemy.

materiał: Michał Wiśniewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)