Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2020

Wniosek nie spełnia wymagań formalnych. Gmina musi podjąć uchwałę

fot. arch.

fot. arch.

Na najbliższy poniedziałek o godz. 15.15 zwołano Nadzwyczajną Sesję Rady Miejskiej w #Nakle. Tradycyjnie odbędzie się w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury. Jaki jest powód nagłych obrad?

Jak czytamy we wniosku skierowanym do przewodniczącego Rady, zwołanie sesji jest podyktowane koniecznością podjęcia uchwały w sprawie utworzenia ośrodka wsparcia pod nazwą Dzienny Dom Pobytu Senior+, będącego jednostką organizacyjną pomocy społecznej i połączenia go z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Podjęcie uchwały jest konieczne, gdyż gmina stara się o dotacje z Urzędu Wojewódzkiego w ramach Programu Wieloletniego Senior+. Po wstępnej weryfikacji wniosku wskazano, iż nie spełnia wymagań formalnych.

Uchwała dotycząca tej kwestii będzie jednym tematem obrad.

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  Stefan, w dniu 17-01-2020 15:12:24 napisał:

  To za nokiem to senior minus? Przecież stoi Buda już

  odpowiedz

  • 7 (7)

  WEDA, w dniu 17-01-2020 19:08:47 napisał:

  W Bydgoszczy karta seniora 50+ upowaznia do duzych znizek m.in. basen ,lodowisko srodki transportu miejskiego. Orzeczenie o niepełnosprawności daje podobne efekty. W Nakle jest inaczej pytam dlaczego Panie Burmostrzu. Tu dzieja sie cuda myślę,że to koncówka.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (5)

  Defo, w dniu 17-01-2020 20:58:57 napisał:

  Z tego artykułu niczego nie można zrozumieć. Ciekawe czy autor sam rozumie o czym pisze.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Widz, w dniu 17-01-2020 21:27:55 napisał:

  Widzę że karierowicze którzy mają ukończona szkole zawodową jako stolarz robią sławę w gminie ...

  odpowiedz

  • 12 (14)

  Kamil, w dniu 18-01-2020 00:20:04 napisał:

  Kto za to zapłaci? Skoro urzędnicy nie potrafią napisać wniosku to może zwolnić pięćdziesięciu i zatrudnić jednego co potrafi.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 4 (6)

  zawiedziony, w dniu 18-01-2020 11:48:52 napisał:

  napierała to szok

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Heldbaum51, w dniu 18-01-2020 16:47:14 napisał:

  Witam Czy ktoś potrafi ten tekst przetłumaczyć na polski?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Terminale płatnicze
Remonty mieszkań
Usta - powiekszanie
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zabieg parafinowy
Sprzedaż opon
Pieczątki Colop
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)