Dziś mamy 23 stycznia 2019, środa, imieniny obchodzą:

13 czerwca 2018

Wizyta w magicznym świecie książek. Dzieci wysłuchały kilku utworów

fot. Agnieszka Kamińska

fot. Agnieszka Kamińska

Przedszkole Niepubliczne „Donald” realizuje program „W magicznym świecie książek”. #Dlatego też 5-latki nie mogły nie skorzystać z zaproszenia księgarni „Świat książki”, by uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach.

Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, jak powstają książki oraz jak nazywają się ich twórcy. Dzieci z uwagą wysłuchały również kilku dziecięcych utworów oraz uczestniczyły w zabawach dotyczących ich treści. Na koniec podzieliły się wiedzą na temat swoich ulubionych bajek, a także stworzyły przepiękne rysunki, przedstawiające ich bohaterów. To przedpołudnie upłynęło nam w iście bajkowej atmosferze.

materiał: Agnieszka Kamińska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie atykułu.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)