Dziś mamy 18 sierpnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:
08 czerwca 2018

Wizyta w Ogrodzie Fauny Polskiej przypadła dzieciom do gustu

fot. Justyna Szatlach

fot. Justyna Szatlach

Dnia 07.06 br grupa najmłodszych dzieci z Przedszkola Niepublicznego ,,Donald” pod opieką swoich Pań wybrała się na wycieczkę do Ogrodu Fauny Polskiej w Myślęcinku.

Przedszkolaki mogły spotkać tam wiele zwierząt, takich jak np. rysie, wilki, żubry, żbiki, szopy pracze, niedźwiedzie brunatne, owce, kozice, sowy, zebry, konie, sarny, osła, lamy, tygrysa. Wizyta u tego ostatniego bardzo spodobała się dzieciom i dostarczyła wielu emocji. Podczas wędrówki 3 – latki mogły nie tylko przyjrzeć się zwierzętom z bliska, ale także poznać ich charakterystykę, przyglądały się ich zachowaniu i nasłuchiwały odgłosów przez nie wydawanych. Wizyta w zoo bardzo przypadła dzieciom do gustu. Po odpoczynku i posileniu się przedszkolaki mogły uczestniczyć w kolejnym etapie wycieczki jakim była wizyta w Parku Rozrywki, który znajduje się również w Myślęcinku. Wspólnej zabawie i radości nie było końca. Dzieci korzystały z dmuchanych zjeżdżalni, karuzeli, kolejki elektrycznej i sali luster. Wizyta w tym niezwykłym miejscu dała naszym małym milusińskim wiele radości i zadowolenia. Kończąc ten magiczny dzień zjedzono obiad i wyruszono w drogę powrotną do przedszkola. Po powrocie dzieci opowiedziały swoim rodzicom o atrakcjach, jakie ich spotkały.

Materiał: mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)