Dziś mamy 22 lipca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
03 maja 2018

Wizyta w Młynie Wiedzy. Przedszkolaki zwiedziły kilka wystaw

fot. pow.

fot. pow.

25 kwietnia przedszkolaki z grupy „Mądre sowy” i „Biedronki” z nakielskiego „Słoneczka” udały się # na wycieczkę autokarową do Torunia.

Celem wyprawy było zwiedzenie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Dzieci z wielkim zaciekawieniem podziwiały wystawę: „przezŻYCIE”, gdzie prezentowane były treści o tematyce przyrodniczej, wystawę „IDEE”, wystawę „Kalejdoskop” oraz wystawę „O obrotach” nazwaną przez przedszkolaków „Stacją kosmiczną”, albowiem prezentowano tam obrazy i dźwięki pochodzące z Kosmosu oraz wyposażenie prawdziwego statku kosmicznego. 

Wszystkie eksponaty wystawy są interaktywne, co umożliwia dzieciom samodzielne wykonywanie eksperymentów oraz obserwację zjawisk fizycznych. Czas poświęcony kreatywnej zabawie upłynął bardzo szybko, pozostały pamiątkowe zdjęcia i uśmiech na twarzach dzieci.

materiał: mgr Agnieszka Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)