Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
07 maja 2018

Wiosenne przygody Kotka Psotka. Zaprezentowali się młodzi artyści

fot. mgr Katarzyna Geppert

fot. mgr Katarzyna Geppert

Wiosna w pełni, więc czas na wiosenny spektakl. Tym razem dzieci z grupy 4-latków w #nakielskim Donaldzie pod kierunkiem swoich pań K. Geppert oraz J. Szatlach przygotowały przedstawienie o przygodzie niesfornego Kotka Psotka.

Na swój występ zaprosiły najbliższych członków rodziny: mamusie, tatusiów, a także babcie. Mali artyści w pełni pokazali swój kunszt aktorski. Wszyscy miło i wesoło spędzili czas przy poczęstunku przygotowanym przez p. dyrektor. Mali artyści wraz z paniami dziękują rodzicom za przygotowanie strojów na przedstawienie.

Materiał: mgr Katarzyna Geppert

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)