Dziś mamy 22 lipca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
07 maja 2018

Wiosenne przygody Kotka Psotka. Zaprezentowali się młodzi artyści

fot. mgr Katarzyna Geppert

fot. mgr Katarzyna Geppert

Wiosna w pełni, więc czas na wiosenny spektakl. Tym razem dzieci z grupy 4-latków w #nakielskim Donaldzie pod kierunkiem swoich pań K. Geppert oraz J. Szatlach przygotowały przedstawienie o przygodzie niesfornego Kotka Psotka.

Na swój występ zaprosiły najbliższych członków rodziny: mamusie, tatusiów, a także babcie. Mali artyści w pełni pokazali swój kunszt aktorski. Wszyscy miło i wesoło spędzili czas przy poczęstunku przygotowanym przez p. dyrektor. Mali artyści wraz z paniami dziękują rodzicom za przygotowanie strojów na przedstawienie.

Materiał: mgr Katarzyna Geppert

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)