Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

07 maja 2018

Wiosenne przygody Kotka Psotka. Zaprezentowali się młodzi artyści

fot. mgr Katarzyna Geppert

fot. mgr Katarzyna Geppert

Wiosna w pełni, więc czas na wiosenny spektakl. Tym razem dzieci z grupy 4-latków w #nakielskim Donaldzie pod kierunkiem swoich pań K. Geppert oraz J. Szatlach przygotowały przedstawienie o przygodzie niesfornego Kotka Psotka.

Na swój występ zaprosiły najbliższych członków rodziny: mamusie, tatusiów, a także babcie. Mali artyści w pełni pokazali swój kunszt aktorski. Wszyscy miło i wesoło spędzili czas przy poczęstunku przygotowanym przez p. dyrektor. Mali artyści wraz z paniami dziękują rodzicom za przygotowanie strojów na przedstawienie.

Materiał: mgr Katarzyna Geppert

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)