Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2018

Wigilia najmłodszej grupy z „Wesołej Piątki”. Dzieci obdarowały rodziców

fot. pow

fot. pow

Dnia 17 grudnia grupa „Pszczółki” w Przedszkolu „Wesoła Piątka” gościła swoich rodziców.

Spotkanie wigilijne wyglądało nieco inaczej. W prezencie świątecznym dla swoich mam i tatusiów dzieci zaśpiewały piosenkę o Mikołaju, pastorałkę o Jezusku, powiedziały wiersz o choince i zatańczyły taniec gwiazdeczek. Wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane kartki świąteczne i upominki. Następnie zaproszeni goście wraz z dziećmi obejrzały prezentację multimedialną na temat Świąt Bożego Narodzenia. Po prezentacji córka Pani Eweliny zagrała kolędy na organach. Największą radość sprawił dzieciom Gwiazdor. Jednak nie wszystkie dzieci odważnie podchodziły do niego po prezenty. Przedszkolaki, rodzice oraz pracownicy przedszkola życzą wszystkim Wesołych Świąt.

materiał: Wesoła Piątka

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Drobne naprawy
Makijaż ślubny
Rolery - mezoterapia skóry
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Masaż gorącymi kamieniami
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)