Dziś mamy 22 marca 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
08 sierpnia 2017

Wielkie Otwarcie NEONET w Nakle nad Notecią

Sklep NEONET w Nakle nad Notecią rozwija się i już w ten czwartek poznamy jego nową odsłonę. Z tej okazji 10 sierpnia będzie miała miejsce impreza Wielkiego Otwarcia, w której trakcie klienci będą #mogli skorzystać z licznych obniżek i wziąć udział w zaplanowanych na ten dzień dodatkowych atrakcjach. Rozpoczęcie o godzinie 10:00 w salonie NEONET przy ulicy Sądowej 14b.

Do nowego salonu warto przyjść wcześnie. Na pierwszych stu klientów będą czekały bony rabatowe uprawniające do zrobienia zakupów po obniżonych cenach. To jednak nie wszystko – właśnie tego dnia w NEONET wystartuje promocja „Kupujesz – zyskujesz”, czyli akcja rabatowa, dzięki której wybrany sprzęt z kategorii RTV, AGD, GSM i IT będzie można kupić jeszcze taniej.  

- Naszych klientów kusimy promocjami, ale nie zapominamy też o wygodzie robienia zakupów. Nowy sklep, a konkretnie jego zaaranżowane na nowo wnętrze, daje możliwość szybkiego znalezienia i wygodnego przetestowania sprzętu  – mówi Jolanta Morawska, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET. – Nowa aranżacja doskonale uzupełnia listę naszych atutów. Teraz NEONET w Nakle, to nie tylko wygodny parking i duża powierzchnia sklepu, to także wnętrze urządzone według najnowszych trendów odpowiadających na potrzeby klientów – dodaje.

Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można później odebrać bezpłatnie w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

Po weekendzie otwarcia zakupy w nowym salonie będzie można zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00, w sobotę w godzinach 9:00 – 18:00 i w niedzielę między 10:00 a 14:00.


***

Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku NEONET dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)