Dziś mamy 17 października 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
08 sierpnia 2017

Wielkie Otwarcie NEONET w Nakle nad Notecią

Sklep NEONET w Nakle nad Notecią rozwija się i już w ten czwartek poznamy jego nową odsłonę. Z tej okazji 10 sierpnia będzie miała miejsce impreza Wielkiego Otwarcia, w której trakcie klienci będą #mogli skorzystać z licznych obniżek i wziąć udział w zaplanowanych na ten dzień dodatkowych atrakcjach. Rozpoczęcie o godzinie 10:00 w salonie NEONET przy ulicy Sądowej 14b.

Do nowego salonu warto przyjść wcześnie. Na pierwszych stu klientów będą czekały bony rabatowe uprawniające do zrobienia zakupów po obniżonych cenach. To jednak nie wszystko – właśnie tego dnia w NEONET wystartuje promocja „Kupujesz – zyskujesz”, czyli akcja rabatowa, dzięki której wybrany sprzęt z kategorii RTV, AGD, GSM i IT będzie można kupić jeszcze taniej.  

- Naszych klientów kusimy promocjami, ale nie zapominamy też o wygodzie robienia zakupów. Nowy sklep, a konkretnie jego zaaranżowane na nowo wnętrze, daje możliwość szybkiego znalezienia i wygodnego przetestowania sprzętu  – mówi Jolanta Morawska, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET. – Nowa aranżacja doskonale uzupełnia listę naszych atutów. Teraz NEONET w Nakle, to nie tylko wygodny parking i duża powierzchnia sklepu, to także wnętrze urządzone według najnowszych trendów odpowiadających na potrzeby klientów – dodaje.

Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można później odebrać bezpłatnie w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

Po weekendzie otwarcia zakupy w nowym salonie będzie można zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00, w sobotę w godzinach 9:00 – 18:00 i w niedzielę między 10:00 a 14:00.


***

Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku NEONET dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)