Dziś mamy 1 kwietnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

19 lutego 2020

Wielka radość siatkarzy z Krzywoustego. Znów zagrają w finale!

fot. I LO Nakło

fot. I LO Nakło

Siatkówka nie lubi nudy, wszystko się dzieje bardzo szybko! 18.02.20 w Nakle odbył się jeden z #dwóch turniejów półfinałowych Mistrzostw województwa w p. siatkowej. Siatkarze ,,Krzywoustego" po dwóch zwycięstwach po 2:0 znaleźli się drugi raz z rzędu w finale!

Klasyfikacja turnieju

1.ILO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią

2.ZS Przemystka

3. ZST Grudziądz

To coś niespotykanego, bo drugi raz z rzędu zagramy w wielkim finale Mistrzostw województwa. Jestem dumny z chłopaków. Cztery najlepsze drużyny spotkają się w finale, dla jednej zabraknie medalu .Mam nadzieję, że nie dla nas.

Drużyna zagrała w składzie: Kwasigroch, Szarszewski, Ziółkowski, Kuczkowski, Bebło, Nurczyński, Staniszewski, Osesek, Brzeziński, Urbański, Majewski. Trener Maciej Janka

Materiał: Maciej Janka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Wielkanoc coraz bliżej. Pora zastanowić się nad świątecznym menu

Wielkanocny pasztet w trzech odsłonach Wielkanoc coraz bliżej, więc najwyższa #pora zastanowić się nad świątecznym menu. Uroczyste spotkania w domowym gronie zasługują na szczególną oprawę. Faszerowane jajka to nie wszystko, co powinno znaleźć się na odświętnie udekorowanym stole. Obowiązkowym punktem wielkanocnego jadłospisu, obok efektownych babek i mazurków, są domowe pasztety. Temat wydaje się trudny i pracochłonny? Nie ze wskazówkami szefa kuchni Knorr!

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)