Dziś mamy 21 czerwca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

20 marca 2014
XI Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

Wiadomo, kto będzie nas rezprezntował

fot. DW

fot. DW

Dzisiaj w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Samostrzelu odbył się XI Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców.

Organizatorami turnieju byli p. Marek Żurek oraz p. Radosław Hyży, którzy zaprosili do udziału w imprezie młodzież powiatu nakielskiego. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół: ZSP w Samostrzelu, I LO w Nakle, ZSŻŚ w Nakle, ZSP im. Stanisława Staszica w Nakle, Zespół Szkół Technicznych w Kcyni., ZSP w Lubaszczu.

W turniejowych potyczkach wzięło udział 17 chłopców i 8 dziewcząt. Dziewczęta grały w dwóch grupach. Zwyciężczynie grup grały o pierwsze miejsce. Zawodniczki drugich miejsc grały natomiast o trzecie miejsce. Chłopcy rozegrali turniej w systemie rosyjskim tzn. do dwóch przegranych meczy.

Dziewczęta:
1. Karolina Pozorska (ZSP Nakło)
2. Monika Księżniakiewicz (ZST Kcynia)
3. Marika Żmudzińska (ZST Kcynia)

Chłopcy:
1. Marek Witczak (I LO Nakło)
2. Karol Belter (ZSP Nakło)
3. Kamil Michałek (ZSP Nakło)

Dyplomy i puchary wręczyli organizatorzy. Mistrzowie powiatu w kategorii dziewcząt i chłopców, po raz pierwszy, będą reprezentować powiat nakielski w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 31 marca w XI LO w Bydgoszczy.

Oceń artykuł: 187 102

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (1)

    xyz, w dniu 20-03-2014 17:27:43 napisał:

    gabrysia jak ładnie :*

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Usługi transportowe
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Stół z blatem szklanym + krzesła
Meble kuchenne - na zamówienie
Kalkulatory
od 6,90PLN
Botox i kwas hialuronowy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)