Dziś mamy 21 września 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

20 marca 2014
XI Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

Wiadomo, kto będzie nas rezprezntował

fot. DW

fot. DW

Dzisiaj w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Samostrzelu odbył się XI Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców.

Organizatorami turnieju byli p. Marek Żurek oraz p. Radosław Hyży, którzy zaprosili do udziału w imprezie młodzież powiatu nakielskiego. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół: ZSP w Samostrzelu, I LO w Nakle, ZSŻŚ w Nakle, ZSP im. Stanisława Staszica w Nakle, Zespół Szkół Technicznych w Kcyni., ZSP w Lubaszczu.

W turniejowych potyczkach wzięło udział 17 chłopców i 8 dziewcząt. Dziewczęta grały w dwóch grupach. Zwyciężczynie grup grały o pierwsze miejsce. Zawodniczki drugich miejsc grały natomiast o trzecie miejsce. Chłopcy rozegrali turniej w systemie rosyjskim tzn. do dwóch przegranych meczy.

Dziewczęta:
1. Karolina Pozorska (ZSP Nakło)
2. Monika Księżniakiewicz (ZST Kcynia)
3. Marika Żmudzińska (ZST Kcynia)

Chłopcy:
1. Marek Witczak (I LO Nakło)
2. Karol Belter (ZSP Nakło)
3. Kamil Michałek (ZSP Nakło)

Dyplomy i puchary wręczyli organizatorzy. Mistrzowie powiatu w kategorii dziewcząt i chłopców, po raz pierwszy, będą reprezentować powiat nakielski w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 31 marca w XI LO w Bydgoszczy.

Oceń artykuł: 206 131

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (1)

    xyz, w dniu 20-03-2014 17:27:43 napisał:

    gabrysia jak ładnie :*

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Test amortyzatorów
Tonery Directions
27PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)