Dziś mamy 21 października 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

20 września 2021

Weekendowe zmagania biegaczy. Do domu wrócili z świetnymi wynikami

fot. SKRA Paterek - sekcja biegowa

fot. SKRA Paterek - sekcja biegowa

Drugi dzień weekendowych zmagań# naszych biegaczy.

W I Nadgopolańskim Biegu Dwóch Jezior wystartował Eryk i pobił swój rekord życiowy na 10 km z czasem 45:28, msc open 19. Bieg rozpoczynał się w Łojewie nad brzegiem Małego Gopła, a zakończył się nad jeziorem Gopło w Kruszwicy przy Mysiej Wieży.

Anna oraz Dawid wzięli udział w trzecim dniu PKO Bydgoskim Festiwalu Biegowym, który odbywał się na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy. Anna uzyskała czas 24:17 a Dawid 18:53 na dystansie 5km.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom.

Materiał: SKRA Paterek - sekcja biegowa

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Iwona, w dniu 20-09-2021 11:34:17 napisał:

  Brawo dla Eryka :-)

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kipketer, w dniu 20-09-2021 11:45:35 napisał:

  Organizacja tego biegu to jakaś parodia granicząca z wyłudzaniem pieniędzy ze startowego! Brak wody, posiłku regeneracyjnego czy czegokolwiek innego. Możesz sobie pobiegać po lesie kiedy chcesz, ile chcesz tylko zapłać za medalik!!!!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Forest , w dniu 20-09-2021 12:56:26 napisał:

  Skra znowu biega !! Brawo brawo brawo. Gratulacje za piękne wyniki

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Budowa magazynów
Schab bez kości
11,99PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)