Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 maja 2022

Weekend pełen sportowych emocji. Football Academy Nakło podsumowuje

fot. Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

Football Academy Nakło podsumowuje weekend.

Zaczniemy tym razem od naszych najmłodszych grup występujących w rozgrywkach "Od pasji do futbolu".

Zagraliśmy w Nakle (orlicy młodsi), Paterku (skrzaty starsze) oraz Żołędowie (skrzaty młodsze).

W skrócie można w kilku słowach podsumować te rozgrywki: mnóstwo bramek, dużo energii i walki na boisku. Świeto futbolu,  gdzie króluje uśmiech dziecka. I to jest najważniejsze.

Liga Młodzika

Tym razem gościlismy Juventus Academy Bydgoszcz. W pierwszym spotkaniu odnieśliśmy łatwe zwycięstwo. Jednak wiedzieliśmy, że tym razem tak łatwo już nie będzie, a tym samym liczyliśmy na dobry mecz. I się nie zawiedliśmy. Chłopcy walczyli odważnie i skutecznie przeszkadzali w naszych akcjach. Zresztą skuteczność nie była naszą mocną stroną w tym spotkaniu. Pozwoliła jednak na wygraną, a 4 bramki zainkasował Witek Fiałkowski.

FA Mezar - JA Bydgoszcz - 5-3

Bramki: Fiałkowski (4), Maćkowiak

Materiał: Daniel Kloska - Football Academy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)