Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

23 kwietnia 2019

Warsztaty wielkanocne w Donaldzie. Dzieci pracowały z rodzicami

fot. pow

fot. pow

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi dnia 17 kwietnia br. w grupie 4-latków z # Przedszkola Niepublicznego Donald w Nakle odbyły się zajęcia otwarte połączone z Warsztatami Wielkanocnymi.

Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania wiersza W. Szumanówny „Kurczątko”. Następnie nasi mali widzowie w otoczeniu pięknej, świątecznej scenografii obejrzeli teatrzyk kukiełkowy wg. utworu B. Machoń „Historia żółtego kurczątka”.  Punktem kulminacyjnym spotkania były Warsztaty Wielkanocne. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne pisanki, zajączki i baranki wielkanocne. Spotkanie zakończyło się  zabawą taneczną przy piosence „Pisanki”. Na naszych milusińskich czekała jeszcze jedna niespodzianka. Za aktywny udział w zajęciu przedszkolaki otrzymały słodkie czekoladowe jajeczka od zajączka wielkanocnego.

materiał: Alina Romańska- Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)