Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

23 kwietnia 2019

Warsztaty wielkanocne w Donaldzie. Dzieci pracowały z rodzicami

fot. pow

fot. pow

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi dnia 17 kwietnia br. w grupie 4-latków z # Przedszkola Niepublicznego Donald w Nakle odbyły się zajęcia otwarte połączone z Warsztatami Wielkanocnymi.

Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania wiersza W. Szumanówny „Kurczątko”. Następnie nasi mali widzowie w otoczeniu pięknej, świątecznej scenografii obejrzeli teatrzyk kukiełkowy wg. utworu B. Machoń „Historia żółtego kurczątka”.  Punktem kulminacyjnym spotkania były Warsztaty Wielkanocne. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne pisanki, zajączki i baranki wielkanocne. Spotkanie zakończyło się  zabawą taneczną przy piosence „Pisanki”. Na naszych milusińskich czekała jeszcze jedna niespodzianka. Za aktywny udział w zajęciu przedszkolaki otrzymały słodkie czekoladowe jajeczka od zajączka wielkanocnego.

materiał: Alina Romańska- Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)