Dziś mamy 4 czerwca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

06 listopada 2019

Warsztaty teatralne i muzyczne. Dzieci zaprezentowały swoje talenty

fot. pow.

fot. pow.

28 października instruktorzy z Nakielskiego Ośrodka Kultury przeprowadzili warsztaty teatralne oraz muzyczne dla dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Paterku.

Maluchy z klas I – III brały udział w zajęciach plastycznych, sportowych, kulinarnych, muzycznych, teatralnych, które miały na celu odkrywanie talentów, rozwijanie nowych umiejętności, szukanie pomysłów na nudę. Na zakończenie warsztatów zatytułowanych „W czasie deszczu dzieci się nudzą” uczestnicy zaprezentowali swoje talenty. Spotkanie z muzyką zaowocowało wspólnym zagraniem dziecięcej piosenki „Kaczuszki”, mali aktorzy natomiast zaprezentowali wiersz Jana Brzechwa zatytułowany „Kwoka”."

Materiał: Romana Janka / Nakielski Ośrodek Kultury

Nie wyrażam zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)