Dziś mamy 18 listopada 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 listopada 2019

Warsztaty teatralne i muzyczne. Dzieci zaprezentowały swoje talenty

fot. pow.

fot. pow.

28 października instruktorzy z Nakielskiego Ośrodka Kultury przeprowadzili warsztaty teatralne oraz muzyczne dla dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Paterku.

Maluchy z klas I – III brały udział w zajęciach plastycznych, sportowych, kulinarnych, muzycznych, teatralnych, które miały na celu odkrywanie talentów, rozwijanie nowych umiejętności, szukanie pomysłów na nudę. Na zakończenie warsztatów zatytułowanych „W czasie deszczu dzieci się nudzą” uczestnicy zaprezentowali swoje talenty. Spotkanie z muzyką zaowocowało wspólnym zagraniem dziecięcej piosenki „Kaczuszki”, mali aktorzy natomiast zaprezentowali wiersz Jana Brzechwa zatytułowany „Kwoka”."

Materiał: Romana Janka / Nakielski Ośrodek Kultury

Nie wyrażam zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)