Dziś mamy 18 listopada 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 października 2019

Warsztaty kulinarne w Donaldzie. Pogoda dopisała

fot. pow.

fot. pow.

We wtorek 15 października w Przedszkolu Niepublicznym Donald odbyły się warsztaty kulinarne ,w których uczestniczyły dzieci 6-letnie wraz ze swoimi rodzicami.

Podczas zajęć kulinarnych na stołach królowały jesienne warzywa z których to przedszkolaki wraz ze swoimi mamami przygotowywały  pyszne sałatki . Do pokrojenia były następujące typy sałatek: tradycyjna  warzywna , na słodko czyli warzywa z ananasem oraz kolorowe szaszłyki.

Mamy wraz z dziećmi ostro zabrały się do pracy krojąc przygotowane składniki, następnie odpowiednio je doprawiły i wymieszały z majonezem i jogurtem.

Po zakończonej pracy przyszedł czas na degustację. Sałatki powędrowały na stoły w przedszkolnym ogrodzie. Do przygotowania przysmaków dołączyły upieczone przez tatusiów na grillu kiełbaski. Nie zabrakło również na stołach warzywnych wypieków przygotowanych przez mamusie.

Pogoda dopisała. Przy ciepłym słońcu wszyscy zajadali się smakołykami . Zajęcia bardzo spodobały się zarówno gościom jak i małym milusińskim.

 materiał: Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)