Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 marca 2019

Warsztaty doświadczalne. Przedszkolaki brały udział w zabawach badawczych

fot.pow

fot.pow

Przedszkole „Bajkowa Łąka” w Zespole Szkolno - Przedszkolnym# nr 4 w Nakle nad Notecią bierze udział w różnego rodzaju warsztatach doświadczalnych.

W ostatnim czasie dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach chemicznych. Zabawy badawcze były świetną okazją do kształtowania w głowach przedszkolaków nowych operacji umysłowych. Przez aktywny udział w eksperymentach przeprowadzający je chemicy pokazali dzieciom część nauki. Poprzez doświadczenia rozbudzamy chęć poznawania i tworzenia, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie oraz o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Wcześniej przedszkolaki miały okazję obejrzeć wyjątkowe widowisko - bańki mydlane. Dzieci z zapartym tchem oglądały mydlane pęcherzyki małe i duże oraz bańki w bańce. Przyglądały się jak powstają oraz same tworzyły czarodziejskie kule i próbowały je złapać. Nie mogło zabraknąć oczywiście dziecka wewnątrz bańki! Zabawa była wyśmienita. Przedszkolaki z uśmiechem opuściły salę pokazową.

materiał: Anna Żarek

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Usta - powiekszanie
Nadanie modnej linii
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)