Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2019

Warsztaty Wielkanocne w Agrodeo. Dzieci wzięły udział w tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym

fot. pow

fot. pow

Dnia 11 kwietnia grupy „Jagódki” i „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego odwiedziły# gospodarstwo agroturystyczne Agrodeo w Godawach, gdzie spędziły kilka godzin podczas Wielkanocnego Spotkania z Zającem.

W trakcie warsztatów mieliśmy niepowtarzalną możliwość twórczego przygotowania się do Świąt Wielkanocnych. Podczas spotkania dzieci malowały gliniane odlewy, tworzyły pisanki techniką decoupage, mogły sprawdzić się jako piekarze podczas wykonywania kolorowych mazurków. Jak również stworzyć swoją wielkanocną palmę. Dzieci miały możliwość zobaczenia prawdziwych kurczaczków, osła, konia, kóz i owiec, jak również skorzystać z przejażdżki bryczką. Dzieci wzięły również udział w tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym, a na każdego czekał słodki poczęstunek w postaci fontanny czekoladowej, waty cukrowej, owoców, ciastek i napojów. Punktem kulminacyjnym były zabawy ruchowe z Myszką Miki, jak również strzelanie z łuku, zabawy klockami lego. To był niezapomniany dzień.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickiego

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)