Dziś mamy 23 lutego 2018, piątek, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

Walentynkowy wieczór. Uczestnicy śpiewali piosenki o miłości

fot. Bernadeta Zygmunt

fot. Bernadeta Zygmunt

Sołtys i Koło Gospodyń Wiejskich w Karnowie zorganizowało dla wszystkich chętnych, którzy mieli ochotę #spędzić miło czas, ”Wieczór Walentynkowy”.

Czarujące Walentynki wirowały w rytmie piosenek o miłości, które śpiewała cała sala, a baloniki w kształcie serc uśmiechały się do wszystkich. Miłym zaskoczeniem dla jednej z pań był ogromny bukiet pąsowych róż, które wręczono solenizantce wraz z najlepszymi życzeniami. Uczestnicy wspaniałego wieczoru dziękują organizatorom za miłą zabawę.

Materiał: Bernadeta Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)