Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

Walentynkowy wieczór. Uczestnicy śpiewali piosenki o miłości

fot. Bernadeta Zygmunt

fot. Bernadeta Zygmunt

Sołtys i Koło Gospodyń Wiejskich w Karnowie zorganizowało dla wszystkich chętnych, którzy mieli ochotę #spędzić miło czas, ”Wieczór Walentynkowy”.

Czarujące Walentynki wirowały w rytmie piosenek o miłości, które śpiewała cała sala, a baloniki w kształcie serc uśmiechały się do wszystkich. Miłym zaskoczeniem dla jednej z pań był ogromny bukiet pąsowych róż, które wręczono solenizantce wraz z najlepszymi życzeniami. Uczestnicy wspaniałego wieczoru dziękują organizatorom za miłą zabawę.

Materiał: Bernadeta Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)