Dziś mamy 19 stycznia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

12 lutego 2018

Walentynkowy wieczór. Uczestnicy śpiewali piosenki o miłości

fot. Bernadeta Zygmunt

fot. Bernadeta Zygmunt

Sołtys i Koło Gospodyń Wiejskich w Karnowie zorganizowało dla wszystkich chętnych, którzy mieli ochotę #spędzić miło czas, ”Wieczór Walentynkowy”.

Czarujące Walentynki wirowały w rytmie piosenek o miłości, które śpiewała cała sala, a baloniki w kształcie serc uśmiechały się do wszystkich. Miłym zaskoczeniem dla jednej z pań był ogromny bukiet pąsowych róż, które wręczono solenizantce wraz z najlepszymi życzeniami. Uczestnicy wspaniałego wieczoru dziękują organizatorom za miłą zabawę.

Materiał: Bernadeta Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)