Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2019

Wakacje z książką. Zmiany godzin otwarcia bibliotek

fot. archiwum

fot. archiwum

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym tj. od 1 lipca 2019 r. do 30 sierpnia 2019 r. nastąpi # zmiana czasu pracy bibliotek.

Godziny otwarcia poszczególnych placówek dostępne są na stronie internetowej biblioteki w zakładce „Biblioteki w mieście i gminie”.

materiał: Mariusz Skoczek/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)