Dziś mamy 29 maja 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2022

Wakacje – trzymaj się szkoło! Wakacje – będzie wesoło!

fot. pow.

fot. pow.

„Wakacje – dzwonek ostatni! Wakacje – biegiem do szatni! Wakacje – trzymaj się szkoło! Wakacje – będzie wesoło!”

Pacholęta z nakielskiej Dwójki rozpoczęły czas odpoczynku od szkoły. I, choć pytane przez swoje panie wychowawczynie – czy czekają na upragniony wakacyjny czas – odpowiadały bardzo często, że lubią chodzić do szkoły i będą za nią tęsknić. Jednak odpoczynek od szkolnych murów jest bardzo potrzebny dzieciom.

W piątkowy poranek wszyscy uczniowie zgromadzili się w auli szkoły, by uroczyście zakończyć rok szkolny 2021/2022. Program artystyczny z tej okazji przygotowały dzieci z klasy 1c, pod kierunkiem pani Idy Głoniak. Wśród wierszy i piosenek znalazły się rady i wskazówki na wakacje. Pani wicedyrektor Anna Dorosz wręczyła nagrody dla trzecioklasistów, którzy zostali laureatami Szkolnego Konkursu Matematycznego i Ortograficznego. Wyróżniła również tych, którzy bezbłędnie napisali test klas III. Wraz z opiekunem samorządu podsumowany został całoroczny konkurs na Super Klasę. W tym roku najpilniej pracowali uczniowie klas: IIa, I b i I a. To do nich powędrowały nagrody i dyplomy. Z grupą Pacholąt pożegnali się uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami: p. Katarzyną Kemnitz – Beger i p. Michaliną Wnuk, p. Lilianną Grabarkiewicz i p. Małgorzatą Jankowską oraz p. Ewą Bębnistą.
Wszystkim uczniom życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji!

Materiał: Monika Stachowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)