Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2022

Wakacje – trzymaj się szkoło! Wakacje – będzie wesoło!

fot. pow.

fot. pow.

„Wakacje – dzwonek ostatni! Wakacje – biegiem do szatni! Wakacje – trzymaj się szkoło! Wakacje – będzie wesoło!”

Pacholęta z nakielskiej Dwójki rozpoczęły czas odpoczynku od szkoły. I, choć pytane przez swoje panie wychowawczynie – czy czekają na upragniony wakacyjny czas – odpowiadały bardzo często, że lubią chodzić do szkoły i będą za nią tęsknić. Jednak odpoczynek od szkolnych murów jest bardzo potrzebny dzieciom.

W piątkowy poranek wszyscy uczniowie zgromadzili się w auli szkoły, by uroczyście zakończyć rok szkolny 2021/2022. Program artystyczny z tej okazji przygotowały dzieci z klasy 1c, pod kierunkiem pani Idy Głoniak. Wśród wierszy i piosenek znalazły się rady i wskazówki na wakacje. Pani wicedyrektor Anna Dorosz wręczyła nagrody dla trzecioklasistów, którzy zostali laureatami Szkolnego Konkursu Matematycznego i Ortograficznego. Wyróżniła również tych, którzy bezbłędnie napisali test klas III. Wraz z opiekunem samorządu podsumowany został całoroczny konkurs na Super Klasę. W tym roku najpilniej pracowali uczniowie klas: IIa, I b i I a. To do nich powędrowały nagrody i dyplomy. Z grupą Pacholąt pożegnali się uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami: p. Katarzyną Kemnitz – Beger i p. Michaliną Wnuk, p. Lilianną Grabarkiewicz i p. Małgorzatą Jankowską oraz p. Ewą Bębnistą.
Wszystkim uczniom życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji!

Materiał: Monika Stachowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)