Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 kwietnia 2018

W rocznicę katastrofy smoleńskiej. Złożono wiązanki pod pomnikiem katyńskim

fot. powierzone

fot. powierzone

W rocznicę katastrofy smoleńskiej przedstawiciele samorządu powiatowego – wicestarosta nakielski # Andrzej Kinderman oraz gminnego - na czele z burmistrzem gminy Nakło nad Notecią Sławomirem Napierałą złożyli wiązanki kwiatów i znicze przy pomniku Katyńskim znajdującym się na terenie kościoła pw. św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią.

W samolocie Tu 154M, który 10 kwietnia 2010 roku rozbił się w Smoleńsku znajdowało się 96 osób - 89 członków delegacji do Katynia z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim oraz 7 osób załogi.

materiał: Anna Czyżak-Skowrońska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 24

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)