Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

06 listopada 2018

W przedszkolu królowały bajkowe postacie. Wszyscy mogli poczuć się wyjątkowo

fot. powierzone

fot. powierzone

Jak co roku Przedszkole Niepubliczne "Donald" obchodzi dzień, w którym # królują bajkowe postacie.

Tak było i tym razem – dzieci od samego rana przychodziły do przedszkola przebrane za różnych bohaterów bajek. Nie zabrakło: Spidermanów, Batmanów, Piratów, księżniczek i królewien, strażaków, policjantów itp. Tego dnia każdy mógł poczuć się naprawdę wyjątkowo. Nasi milusińscy zaprezentowali pozostałym dzieciom własne stroje, opowiadając przy tym o swojej postaci. W tym dniu bawiono się, śpiewano i tańczono przy rytmach znanych dziecięcych przebojów.

Z dużym zaciekawieniem słuchano bajek oraz układano do nich historyjki obrazkowe, tworzono pary (czarownica – domek) pod względem kolorystycznym. Dodatkową niespodzianką był występ Teatru Duet, który zaprezentował przedszkolakom bajkę zatytułowaną:

"Przygody Misia podróżnika". Zobrazowała ona najmłodszym , że pomoc i dobroć jaką okazujemy innym wraca do nas, a nadmierne korzystanie z urządzeń elektronicznych jest szkodliwe dla naszego samopoczucia oraz zdrowia i warto je zamienić np. na zabawę na świeżym powietrzu.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)