Dziś mamy 18 listopada 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 października 2019

W przedszkolu fajnie jest. Każdy dzień jest wyjątkowy

fot. pow.

fot. pow.

Gdy dzień wstaje i wita świat, ranną porą wstaję i ja. Mama pomaga ubierać się#, do przedszkola prowadzi mnie. Ja chodzę tam co dzień, obiadek dobry jem, a po spacerze, w sali wesoło bawię się. Kolegów dobrych mam, nie jestem nigdy sam, przedszkole domem drugim jest…”

W naszym przedszkolu dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień był wyjątkowy, aby każdego dnia działo się coś interesującego, o czym Dzieci mogą opowiedzieć w domu Rodzicom z wypiekami na twarzy. Dbamy o to, aby Maluchy codziennie uczyły się nowych rzeczy, poznawały nowe miejsca   i ciekawych ludzi.
Nowoczesne technologie stają się nierozerwalnym elementem kształcenia, czego najlepszy dowodem jest monitor interaktywny, kolopiano. Przedszkolakom wiele radości sprawia zabawa z tym sprzętem. Mimo atrakcyjności maty oraz monitora nie rezygnujemy z zabaw klockami dzięki, którym powstają wspaniałe konstrukcje. Czas w przedszkolu mija bardzo szybko ponieważ „razem bawić się weselej.”

Materiał: mgr Anna Ziółkowska Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)