Dziś mamy 15 listopada 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

06 listopada 2018

W podróż do niepodległej Polski. Zajęcie otwarte w „Tęczowym Wzgórzu”

fot. pow

fot. pow

Dzieci z grupy "Niezapominajki" wybrały się w "Podróż do niepodległej Polski". W poniedziałek,# 5 listopada 2018 r. w "Tęczowym Wzgórzu" odbyło się zajęcie otwarte, w którym udział wzięli rodzice dzieci z grupy "Niezapominajki".

Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące Polski. Ilustrowane odpowiedzi umieszczały na sylwecie pociągu. Z liter układały wyrazy - symbole Polski. Dzieci miały okazję zaśpiewać dla swoich rodziców. Przypomniały bolesną historię Polski, zakończoną odzyskaniem niepodległości. Podczas zajęcia, dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami (babcią Oli :-) wykonały kotyliony.

Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy znaleźli czas i wzięli udział w zajęciu.

Materiał: Marta Podemska

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Drobne naprawy
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Metkownice
od 179PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Czytniki kodów kreskowych
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)