Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
03 lutego 2018

W karnawałowym nastroju. Ach, co to był za bal!

fot. Katarzyna Geppert

fot. Katarzyna Geppert

Już tradycją stało się organizowanie corocznych bali przebierańców dla milusińskich z #Przedszkola Donald w Nakle. W tym roku bal karnawałowy odbył się w środę 31.01.2018 w Sali Imprez „Cechowa”.

O  wszystkie niespodzianki i atrakcje zadbała pani dyrektor G. Lewandowska oraz całe grono pedagogiczne. Aby tradycji stało się zadość, przedszkolaki przybyły w pięknych bajkowych strojach. Nie zabrakło księżniczek, królewiczów, wróżek, batmanów, speidermenów oraz innych zaczarowanych postaci.

Na tegorocznym balu karnawałowym dzieci bawiły się przy zespole muzycznym. Od samego początku wśród uczestników zabawy panowała miła i wesoła atmosfera. Poza tańcami, dzieci uczestniczyły w licznych konkursach, pląsach, mogły zaprezentować w specjalnym pokazie swoje wspaniałe stroje. Jak na prawdziwy bal przystało, na imprezowiczów czekały napoje oraz słodki poczęstunek. Czas płynął szybko, a śmiechom i tańcom nie było końca. Trudno było zakończyć tak wspaniałą zabawę i pogodzić się z faktem, że kolejna odbędzie się dopiero za rok.

Materiał: Katarzyna Geppert

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)