Dziś mamy 25 maja 2018, piątek, imieniny obchodzą:
03 lutego 2018

W karnawałowym nastroju. Ach, co to był za bal!

fot. Katarzyna Geppert

fot. Katarzyna Geppert

Już tradycją stało się organizowanie corocznych bali przebierańców dla milusińskich z #Przedszkola Donald w Nakle. W tym roku bal karnawałowy odbył się w środę 31.01.2018 w Sali Imprez „Cechowa”.

O  wszystkie niespodzianki i atrakcje zadbała pani dyrektor G. Lewandowska oraz całe grono pedagogiczne. Aby tradycji stało się zadość, przedszkolaki przybyły w pięknych bajkowych strojach. Nie zabrakło księżniczek, królewiczów, wróżek, batmanów, speidermenów oraz innych zaczarowanych postaci.

Na tegorocznym balu karnawałowym dzieci bawiły się przy zespole muzycznym. Od samego początku wśród uczestników zabawy panowała miła i wesoła atmosfera. Poza tańcami, dzieci uczestniczyły w licznych konkursach, pląsach, mogły zaprezentować w specjalnym pokazie swoje wspaniałe stroje. Jak na prawdziwy bal przystało, na imprezowiczów czekały napoje oraz słodki poczęstunek. Czas płynął szybko, a śmiechom i tańcom nie było końca. Trudno było zakończyć tak wspaniałą zabawę i pogodzić się z faktem, że kolejna odbędzie się dopiero za rok.

Materiał: Katarzyna Geppert

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)