Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

09 lutego 2019

W karnawale to są bale. Było kolorowo i tanecznie

fot.pow

fot.pow

08 lutego w nakielskim Przedszkolu „Słoneczko" odbył się długo wyczekiwany przez dzieci# z grupy Biedronki i Promyczki Bal Karnawałowy.

Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój, a w salach przedszkolnych spotkać całą plejadę bajkowych gwiazd. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który skoczną i rytmiczną muzyką zachęcał wszystkich do tańca. Dzieci wirowały, tańczyły w parach, w kółeczkach, nie zabrakło pociągu i kaczuszek. Podczas pląsów robiło się kolorowo,  a uśmiech mimo zmęczenia nie znikał z twarzy przedszkolaków.

materiał: Agnieszka Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

Oceń artykuł: 12 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)