Dziś mamy 23 stycznia 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 kwietnia 2018

W atmosferze świąt. Po śniadaniu dzieci wyruszyły na poszukiwanie prezentów

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

Już od połowy marca w przedszkolu Reksio odczuwano atmosferę zbliżających się #Świąt Wielkanocnych. Dzieci poznawały zwyczaje i tradycje związane z Wielkanocą. Bardzo starannie malowały pisanki, robiły zajączki, kurczątka, palmy, stroiki na stół wielkanocny.

W czwartek 29 marca w przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Od samego rana przedszkolaki z niecierpliwością czekały na Zajączka widząc ślady jakie pozostawił w przedszkolu. Na pięknie przystrojonym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw: żurku, jajka, szynki oraz babki wielkanocnej. Po zjedzeniu smakołyków dzieci wyruszyły na poszukiwanie prezentów ukrytych przez wielkanocnego zajączka. Szukanie ich sprawiło przedszkolakom wiele radości.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)