Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

16 listopada 2023

Urodziny Myszki Miki w bibliotece. Odśpiewano gromkie "Sto lat”"

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Myszka Miki to postać znana na całym świecie. Lubią Ją nie tylko #dzieci, ale również dorośli, jest bohaterem licznych kreskówek Walta Disneya. 18 listopada obchodzi swoje urodziny, i to właśnie wtedy cały świat celebruje Dzień Myszki Miki, czyli Mickey Mouse Day.

Misiaczki z Przedszkola Wesoła Piątka przybyły do Biblioteki Dziecięcej na urodziny Myszki Miki. Bibliotekarka przybliżyła historię tej znanej postaci oraz przeczytała opowiadanie, jak to Miki, wraz z przyjaciółmi wybrali się na wycieczkę balonem. Dzieci bardzo dobrze poradziły sobie z zagadkami tematycznymi oraz z ułożeniem puzzli.

Przedszkolaki zostały podzielone na grupy i występowały przed publicznością: grupa Donalda i Daisy zatańczyła kaczy taniec, grupa Goofiego taniec połamaniec, grupa Pluta naśladowała pieski, a grupa Mikiego i Minnie przedstawiała różne figury akrobatyczne.  Następnie Misiaczki zaśpiewały Myszce Miki „Sto lat” i wykonały piękne prace plastyczne dla solenizanta.

Materiał: Anna Splitt / Biblioteka Dziecięca w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)