Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

19 października 2018

Uroczysty dzień dla pierwszaków. Zostali pasowani na uczniów

fot. powierzone

fot. powierzone

Środa, 17 października 2018 r. był bardzo uroczystym dniem dla wszystkich pierwszaków nakielskiej # Dwójki.

Dyrektor szkoły, Anna Maćkowska włączyła do braci uczniowskiej 72 uczniów klas pierwszych tej szkoły. W tej podniosłej Uroczystości towarzyszyli dzieciom ich Rodzice i Wychowawcy. Wspaniały program artystyczny przygotowali dla młodszych kolegów i koleżanek uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami: Marią Łapaczyńską, Lilianną Grabarkiewicz oraz Ewą Bębnistą. W uroczystości wzięła udział wicedyrektor Anna Dorosz. Każdy pierwszoklasista  złożył ślubowanie na sztandar szkoły a następnie został pasowany wielkim ołówkiem na prawowitego ucznia Szkoły Podstawowej nr 2. Nie obyło się bez nagród i niespodzianek! Uczniowie otrzymali certyfikaty pasowania, kolorowe odblaski i słodycze, a każda klasa pamiątkowy Akt Pasowania. A oto kilka danych o klasach pierwszych:

Klasa 1a to klasa integracyjna, liczy 17 uczniów. Wychowawcą klasy jest Beata Patyna a nauczycielem wspomagającym Dominika Makowska.
Klasa 1b liczy 19 uczniów. Wychowawcą klasy jest Monika Stachowska.
Do klasy 1c uczęszcza 19 uczniów. Wychowawcą klasy jest Brygida Głoniak.
Klasa 1d to również klasa integracyjna, która liczy 17 dzieci. Nauczycielem wspierającym jest Iwona Bartoszewicz a wychowawcą Agnieszka Dolacinska.
Przed dziećmi 8 lat nauki w murach Dwójki!

Uczniom klas pierwszych i wychowawcom życzymy powodzenia a rodzicom zadowolenia ze swoich pociech oraz wielu powodów do dumy.

materiał: Monika Stachowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)