Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2019

Uroczysty apel w nakielskiej Czwórce. Uczniowie recytowali wiersze

Fot: Beata Taczyńska – Milczarek

Fot: Beata Taczyńska – Milczarek

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Nakle pod okiem pań#: Beaty Taczyńskiej-Milczarek, Moniki Łabisz i Dagmary Zemło-Deja przygotowali montaż słowno muzyczny pt. ,,Polsko Ty zawsze wiernych miałaś synów! ”, który miał upamiętnić 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Scenografię do przedstawienia przygotowała pani Marzena Kozłowska. Recytowane wiersze i fragmenty prozy przeplatane były utworami muzycznymi przedstawiającymi losy Polski i Polaków nie tylko w czasie zaborów i odzyskania niepodległości ale również wspomniano trudne chwile czasu drugiej wojny światowej i czasu komunizmu. Apel zakończyło przemówienie pana dyrektora Tomasza Rompalskiego.

Tekst: Dagmara Zemło – Deja

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)