Dziś mamy 29 maja 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2022

Uroczyste pożegnanie w przedszkolu Dzieci otrzymały dyplomy i książki

fot. pow.

fot. pow.

„W serduszkach naszych pamięć tkwi o dniach spędzonych tutaj.# Tak dobrze razem było nam w przedszkolnych ciepłych murach. W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas i powolutku, cicho, już opuszczamy Was.”

23 czerwca 2022 roku był dniem wyjątkowym, pełnym wzruszeń, radości i wspomnień. Starszaki- Pszczółki żegnały się z przedszkolem.

Dzieci, w obecności rodziców, swoich nauczycielek, pani dyrektor oraz wszystkich pracowników pokazały przygotowany na tę okazję występ artystyczny. Rozpoczęły dostojnym wykonaniem Poloneza. Były też wiersze, piosenki i tańce. Dzieci swoimi popisami recytatorsko- wokalno- tanecznymi dostarczyły wszystkim wiele radości, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć.

Po występie artystycznym starszaków, były życzenia i podziękowania od pani dyrektor, rodziców i nauczycielek. Dzieci otrzymały dyplomy, książki, pamiątkowe zdjęcia oraz upominki.

Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za współpracę, pomoc i wsparcie.
A Wam, kochane Pszczółki życzymy zdrowia, radości na co dzień oraz samych sukcesów w szkole!

Materiał: Przedszkole Wesoła Piątka

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)