Dziś mamy 2 grudnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

24 października 2020

Uroczyście w przedszkolu w Ślesinie. Były piosenki i wierszyki

fot. K. Budnik

fot. K. Budnik

23 października dzieci z grup: "Biedronki" i "Słoneczka" z Przedszkola w Ślesinie stały się# prawdziwymi przedszkolakami!

Uroczystość odbyła się w nieco innych warunkach niż w latach poprzednich - niestety bez udziału rodziców. Mimo wszystko, tego dnia w przedszkolu było bardzo uroczyście. Dzieci zaprezentowały piosenki i wierszyki, których nauczyły się w przedszkolu i udowodniły, że potrafią wspaniale i zgodnie bawić się w grupie. W końcu nadszedł ten długo oczekiwany moment - pani dyrektor Ewa Miłosierna dotknęła magicznym ołówkiem każde dziecko, pasując je tym samym na prawdziwego przedszkolaka. Każda grupa otrzymała w prezencie pyszny tort, który dzieci zjadły z apetytem. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz oczywiście słodkie niespodzianki.

Materiał: K. Budnik - Przedszkole w Ślesinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)