Dziś mamy 29 stycznia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2021

Upominki dostarczone na czas. Na nakielskim Rynku pojawił się św. Mikołaj

fot. ML

fot. ML

W poniedziałek, 6 grudnia, św. Mikołaj i jego# pomocnicy postanowili zatrzymać się w Nakle, aby najmłodszym dostarczyć drobne upominki na czas.

Tego dnia w godzinach popołudniowych na płycie nakielskiego Rynku oraz okolicy najmłodsi mogli spotkać św. Mikołaja. Napotkanym dzieciom wręczał słodkości. Nie kryli oni radości. Mali mieszkańcy miasta mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia z św. Mikołajem. Nie brakowało też różnego rodzaju zabaw. 

Za organizację spotkania odpowiada Nakielski Ośrodek Kultury.

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (6)

  Mamuśka, w dniu 06-12-2021 17:15:51 napisał:

  Super frajda dla dzieciaczków i nie tylko

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Dziadek, w dniu 06-12-2021 17:58:47 napisał:

  A "sobotnie babcie"olały wnuki.Nie przyszły.Jak im wierzyć w to co mają napisane na kartonach.

  odpowiedz

  • 1 (7)

  Mama, w dniu 06-12-2021 19:50:41 napisał:

  Szkoda ze nigdzie nie było informacji też chętnie bym przyszła z dziećmi

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Naklok, w dniu 06-12-2021 21:54:19 napisał:

  Mamo! Tę informacje podawali np. w radiu Nakło. Zamiast oglądać głupie seriale w telewizji przeglądaj lokalne informatory - od czasu do czasu chociaż.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  dd, w dniu 07-12-2021 14:44:22 napisał:

  super!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Kawa Costa 200g (różne rodzaje)
6,99PLN
Marchew
1,55PLN
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)