Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 stycznia 2019

Uniwersytet Trzeciego Wieku. "Takt" z Kabaretem "Luzik" w NOK-u

fot. pow

fot. pow

W dniu 18. 12. 2018 r. zespół muzyczny Takt z naszej szkoły uświetnił występ seniorów w # przedstawieniu "Świąteczne co komu w duszy gra" w ramach wykładu dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dzieci wykonały piosenki Stary Toruń, Wadowice, Warszawa ja i ty, Wrocławska piosenka a Kinga Gondek i Dominik Kraiński wykonali układ taneczny do piosenki W Ciechocinku. Występ bardzo pozytywnie wpłynął na integrację pokoleń, wszyscy w radosnym klimacie spędzili przedświąteczne popołudnie.

materiał: Sylwia Kozłowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)