Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 stycznia 2019

Uniwersytet Trzeciego Wieku. "Takt" z Kabaretem "Luzik" w NOK-u

fot. pow

fot. pow

W dniu 18. 12. 2018 r. zespół muzyczny Takt z naszej szkoły uświetnił występ seniorów w # przedstawieniu "Świąteczne co komu w duszy gra" w ramach wykładu dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dzieci wykonały piosenki Stary Toruń, Wadowice, Warszawa ja i ty, Wrocławska piosenka a Kinga Gondek i Dominik Kraiński wykonali układ taneczny do piosenki W Ciechocinku. Występ bardzo pozytywnie wpłynął na integrację pokoleń, wszyscy w radosnym klimacie spędzili przedświąteczne popołudnie.

materiał: Sylwia Kozłowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)