Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

09 maja 2018

Umowa podpisana. Nadzór inwestorski pełnić będzie firma ze Słupcy

fot. Tomasz Rogacki

fot. Tomasz Rogacki

W dniu 7 maja w ratuszu podpisano umowę na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad #budową parkingu Park and Ride, który będzie zlokalizowany przy dworcu PKP w Nakle nad Notecią.

Wykonawcą nadzoru będzie firma AC Droga Adam Chmielewski ze Słupcy. Zgodnie z umową funkcję tę będzie wypełniać przez 6 lat (czas trwania rękojmi), za co otrzyma wynagrodzenie w wysokości 221 400 zł brutto.

W ramach pełnienia nadzoru do obowiązków inspektora nadzoru należeć będzie świadczenie usług kompleksowych obejmujących: zarządzanie, rozliczanie, kontrolę i nadzór nad realizacją inwestycji. Ponadto administrowanie, koordynację wszystkich czynności związanych z realizacją zadania inwestycyjnego począwszy od etapu projektowania, uzyskiwania wymaganych decyzji i zezwoleń, prowadzenia robót budowlanych, ich odbioru, aż po etap  zgłaszania wad i rozliczenia wykonanych robót w okresie rękojmi i gwarancji.

Materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 21

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)