Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

17 lipca 2019

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymany za niealimentację

fot. archiwum

fot. archiwum

Na 150 dni do zakładu karnego trafił 52-latek zatrzymany przez# nakielskich patrolowców w jednym z mieszkań na terenie gminy.

Mężczyzna był poszukiwany w związku z nakazem doprowadzenia do jednostki penitencjarnej wystawionym przez sąd.
Nakielski sąd wystawił nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w związku z przestępstwem niealimentacji 52-letniego mieszkańca gminy Nakło. Poszukiwany ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości do wczoraj (16.07.19), kiedy to nakielscy patrolowcy ustalili, że przebywa w jednym z mieszkań na terenie gminy. Aby sprawdzić swoje informacje, mundurowi zapukali pod adres, gdzie miał przebywać poszukiwany. Szybko okazało się, że była to bardzo dobra decyzja.

Zaskoczony wizytą mundurowych 52-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj (17.07.19) policjanci przewieźli go do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną przez sąd karę.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)