Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

04 marca 2019

Udane starty zawodników LUKS START Nakło w „VI Biegu Niezłomnych”

fot.pow

fot.pow

3 marca w Białych Błotach odbyły się już po raz VI Biegi Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

W zawodach tych wystartowała liczna grupa zawodników LUKS START Nakło. Medale wywalczyli: W roczniku 2010-2011: Mikołaj Stóff – II miejsce oraz Dawid Chyła – III miejsce, w roczniku 2008 – 2009: Kinga Kaźmierczak – II miejsce oraz Franciszek Okoniewski – II miejsce, w roczniku 2004 – 2005: Paweł Kamiński – III miejsce, w roczniku 2002- 2003: Zofia Wintrowicz – I miejsce. Ponadto w zawodach startowali: Nikodem Jopek, Gracjan Pochowski, Anna Częstochowska, Jagoda Oleś, Filip Kosmann, Anna Malik, Maria Grzeszczak, Zofia Wełniak, Zuzanna Pensko, Paweł Lewandowski, Agata Muzolf, Zuzanna Kowalska, Dawid Kończal, Amelia Nowak i Paweł Ciuszki. Opiekunem grupy była Pani Aldona Bon – Pantkowska.

materiał: LUKS START NAKŁO

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    nn, w dniu 04-03-2019 22:26:01 napisał:

    Gratulacje

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż ślubny
Meble kuchenne
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Deska elewacyjna
MEBLE PIOTR PASIEKA
MEBLE PIOTR PASIEKA
Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)