Dziś mamy 18 listopada 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 listopada 2019

Udane rozgrywki ligowe. Drużyny SF Junior Nakło rozegrały mecze

fot. Mariusz Tamas/SF Junior Nakło

fot. Mariusz Tamas/SF Junior Nakło

W miniony weekend swoje rozgrywki ligowe zakończyły zespoły młodzieżowe # Szkoły Futbolu Junior Nakło.

Najstarszy zespół rocznika 2006-2007 występujący w rozgrywkach IV Ligi Trampkarza Młodszego na własnym boisku zmierzył się z zespołem Pałuczanki Żnin.

Zwycięstwo dawało gospodarzom awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Stawka spotkania nie sparaliżowała zawodników trenera Patryka Grudy, którzy po bramkach Macieja Janickiego i Przemysława Przygody odnoszą zwycięstwo 2:0. Drużyna SF Junior Nakło w rozgrywkach odniosła 8 zwycięstw, doznając 2 porażek.

Zawodnicy rocznika 2008, którzy awans do 3 ligi zapewnili sobie już wcześniej udali się do Janowca Wielkopolskiego na mecz z tamtejszą Spartą. W 10 meczu podopieczni trenera Michała Jurka odnieśli 10 zwycięstwo i z kompletem punktów awansowali do 3 ligi.

Sparta Janowiec Wielkopolski – SF Junior Nakło 0:5, bramki- Filip Nowak - 5

Swój udział w ligowych rozgrywkach KPZPN zakończyły także najmłodsze drużyny SF Junior Nakło - orlików i żaków. Mimo iż jest to pocztek ich piłkarskiej przygody, zaprezentowali się znakomicie, odnosząc wiele zwycięstw, strzlając wiele pięknych goli.

materiał: Mariusz Tamas/SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 81 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)