Dziś mamy 28 maja 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

05 listopada 2019

Udane rozgrywki ligowe. Drużyny SF Junior Nakło rozegrały mecze

fot. Mariusz Tamas/SF Junior Nakło

fot. Mariusz Tamas/SF Junior Nakło

W miniony weekend swoje rozgrywki ligowe zakończyły zespoły młodzieżowe # Szkoły Futbolu Junior Nakło.

Najstarszy zespół rocznika 2006-2007 występujący w rozgrywkach IV Ligi Trampkarza Młodszego na własnym boisku zmierzył się z zespołem Pałuczanki Żnin.

Zwycięstwo dawało gospodarzom awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Stawka spotkania nie sparaliżowała zawodników trenera Patryka Grudy, którzy po bramkach Macieja Janickiego i Przemysława Przygody odnoszą zwycięstwo 2:0. Drużyna SF Junior Nakło w rozgrywkach odniosła 8 zwycięstw, doznając 2 porażek.

Zawodnicy rocznika 2008, którzy awans do 3 ligi zapewnili sobie już wcześniej udali się do Janowca Wielkopolskiego na mecz z tamtejszą Spartą. W 10 meczu podopieczni trenera Michała Jurka odnieśli 10 zwycięstwo i z kompletem punktów awansowali do 3 ligi.

Sparta Janowiec Wielkopolski – SF Junior Nakło 0:5, bramki- Filip Nowak - 5

Swój udział w ligowych rozgrywkach KPZPN zakończyły także najmłodsze drużyny SF Junior Nakło - orlików i żaków. Mimo iż jest to pocztek ich piłkarskiej przygody, zaprezentowali się znakomicie, odnosząc wiele zwycięstw, strzlając wiele pięknych goli.

materiał: Mariusz Tamas/SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 270 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)