Dziś mamy 23 marca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
08 marca 2018

Uczniowie obejrzeli spektakl teatralny. "Kopciuszek" pozostawił wiele pozytywnych emocji

fot. powierzone

fot. powierzone

07 marca 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paterku obejrzeli spektakl # teatralny w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego pt. „Kopciuszek”.

Powszechnie znaną baśń czwartoklasiści mieli okazję zobaczyć w Teatrze Polskim w Bydgoszczy w zupełnie nowej odsłonie. Młodych widzów zaskoczył fakt, iż postacie na scenie odgrywające role bohaterów opowieści to lalki muppetowe, śmieszne, zabawne i energiczne.

Ponadczasowe przesłanie baśni o tym, że warto wierzyć w swoje marzenia, być skromnym, uczciwym i dobrym pozostawiło w odbiorcach sztuki teatralnej wiele pozytywnych emocji. Organizatorem wycieczki przedmiotowej była p. Aleksandra Białka- nauczyciel języka polskiego, opiekunami: p. Iwona Baranek, p. Joanna Magoch i p. Edyta Pietrykowska.

materiał: Aleksandra Białka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)