Dziś mamy 16 grudnia 2018, niedziela, imieniny obchodzą:

08 marca 2018

Uczniowie obejrzeli spektakl teatralny. "Kopciuszek" pozostawił wiele pozytywnych emocji

fot. powierzone

fot. powierzone

07 marca 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paterku obejrzeli spektakl # teatralny w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego pt. „Kopciuszek”.

Powszechnie znaną baśń czwartoklasiści mieli okazję zobaczyć w Teatrze Polskim w Bydgoszczy w zupełnie nowej odsłonie. Młodych widzów zaskoczył fakt, iż postacie na scenie odgrywające role bohaterów opowieści to lalki muppetowe, śmieszne, zabawne i energiczne.

Ponadczasowe przesłanie baśni o tym, że warto wierzyć w swoje marzenia, być skromnym, uczciwym i dobrym pozostawiło w odbiorcach sztuki teatralnej wiele pozytywnych emocji. Organizatorem wycieczki przedmiotowej była p. Aleksandra Białka- nauczyciel języka polskiego, opiekunami: p. Iwona Baranek, p. Joanna Magoch i p. Edyta Pietrykowska.

materiał: Aleksandra Białka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)