Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

04 września 2018

Uczniowie na specjalistycznym kursie. Uczyli się renowacji mebli i antyków

fot. powierzone

fot. powierzone

W ramach projektu „Szkoła zawodowa świadomym wyborem – II edycja” dla uczniów szkół # kształcenia zawodowego organizowane są specjalistyczne szkolenia i kursy w celu zdobycia kompetencji zgodnych z oczekiwaniami rynku pracy. W projekcie biorą udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu.

W dniach 21 sierpnia – 31 sierpnia br. wychowankowie szkoły wzięli udział w kursie renowacji mebli i antyków. Pod opieką pani Elżbiety Uklei udali się do miejscowości Kocioł koło Lewina Kłodzkiego, gdzie nabyli nowe umiejętności. Po zdaniu egzaminów uzyskali dyplomy ukończenia szkolenia.

Projekt „Szkoła zawodowa świadomym wyborem – II edycja” realizowany jest przez Powiat Nakielski w partnerstwie z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)