Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

26 maja 2020

Uczniowie klasy 2b świętują Dzień Mamy. Piękne laurki i moc życzeń

fot. Monika Stachowska

fot. Monika Stachowska

Tak trudno mi wyrazić to, co w sercu czuję, więc powiem jedno słowo - Kochana #Mamo: DZIĘKUJĘ!

Uczniowie klasy 2 b postanowili namówić swoje mamy do wspólnych zdjęć. Był to sposób, by podziękować kochanym Mamusiom za ich miłość, troskę, opiekę. Szczególnie teraz, gdy nie ma tradycyjnych zajęć w szkole, Mamy dbają o to, by pociechy systematycznie pracowały w domach. Dzieci wykonały też piękne laurki z życzeniami.

Jako wychowawca pragnę z serca podziękować wszystkim dwudziestu Mamom z mojej klasy: Pani Monice, Pani Joannie, czterem Paniom Annom, Pani Brygidzie, Pani Paulinie, dwóm Paniom Emiliom, dwóm Paniom Lidiom, dwóm Paniom Agnieszkom, Pani Agacie, Pani Barbarze, Pani Katarzynie, Pani Hannie, Pani Beacie i Pani Angelice. Dziękuję! Razem możemy wiele!

Materiał: Monika Stachowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 32 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)