Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Uczniowie Żeglugi w Gdańsku. Młodzież wzięła udział w szkoleniu

fot. Zygmunt Korkosz

fot. Zygmunt Korkosz

Uczniowie dwóch Technikum kształcącego w zawodzie technik # pojazdów samochodowych w Zespole Szkół Żeglugi śródlądowej im. kmdr Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią 10 października 2019 roku uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Gdańska, w ramach której mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniu „Programowanie robotów przemysłowych”.

Szkolenie odbyło się na terenie byłej stoczni w Gdańsku w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zwiedzano Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej oraz Muzeum II Wojny Światowej.

Wycieczka młodzieży odbyła się dzięki wsparciu biura poselskiego pani poseł Ewy Kozaneckiej, której dziękujemy za możliwość realizacji zadań szkoły w ramach kształcenia zawodowego.

materiał: Zygmunt Korkosz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

„To służba na rzecz społeczeństwa”. Komendant o swojej pracy

Mł. insp. Krzysztof Zawołański w policyjne szeregi wstąpił w marcu 1991 roku. W marcu bieżącego roku minęło mu 28 lat służby w policji. Od lutego kieruje Komendą Powiatową Policji w Nakle.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)