Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Uczniowie Żeglugi w Gdańsku. Młodzież wzięła udział w szkoleniu

fot. Zygmunt Korkosz

fot. Zygmunt Korkosz

Uczniowie dwóch Technikum kształcącego w zawodzie technik # pojazdów samochodowych w Zespole Szkół Żeglugi śródlądowej im. kmdr Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią 10 października 2019 roku uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Gdańska, w ramach której mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniu „Programowanie robotów przemysłowych”.

Szkolenie odbyło się na terenie byłej stoczni w Gdańsku w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zwiedzano Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej oraz Muzeum II Wojny Światowej.

Wycieczka młodzieży odbyła się dzięki wsparciu biura poselskiego pani poseł Ewy Kozaneckiej, której dziękujemy za możliwość realizacji zadań szkoły w ramach kształcenia zawodowego.

materiał: Zygmunt Korkosz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)