Dziś mamy 24 marca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

17 października 2018

Uczniowie Staszica na turnieju wiedzy pożarniczej. Awansowali do kolejnego etapu

fot. powierzone

fot. powierzone

W sobotę, 13 października 2018 r. w świetlicy OSP w Nakle nad Notecią odbyły się eliminacje # gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

 W zawodach uczestniczyli również uczniowie ZSP im. Stanisława Staszica i to z powodzeniem. Dwaj nasi reprezentanci awansowali do następnego etapu turnieju zajmując odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce. Są to zwycięzca eliminacji gminnych Mateusz Kulesza z klasy IV a oraz Radosław Jasiorowski z klasy I e. 

Kolejny  powiatowy etap zawodów odbędzie się w listopadzie 2018 r. w Rynarzewie. Należy jeszcze nadmienić, że w kategorii szkół ponadgimnazjalnych nagrody otrzymało dziesięciu uczestników turnieju, wśród których aż pięcioro to uczniowie naszej szkoły. W pierwszej „dziesiątce” znaleźli się jeszcze w kolejności: Miłosz Płaczek z klasy II a, Martyna Rogalska z klasy I c i Martyna Dornowska z klasy I d. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy wyników i dziękujemy za waleczną postawę.

materiał: Krzysztof Borus

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)