Dziś mamy 7 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

10 lipca 2020

UKS Czwórka wraca do wspomnień. Gala Sportu i wyróżnienia w innym wymiarze

fot. UKS Czwórka Nakło

fot. UKS Czwórka Nakło

Wakacje już się zaczęły, a UKS Czwórka Nakło wraca na chwilę do wspomnień o sukcesach #naszych pływaków. W tym roku z powodu pandemii nie odbyła się Gala Sportu, w której mieli uczestniczyć nasi pływacy wraz z trenerem.

W nieco innej scenerii i kameralnym gronie Burmistrz Nakła Sławomir Napierała poprzez prezesów klubów i dyrektorów szkół przekazał wyróżnienia i gratulacyjne listy. Pisze w nich, że docenia nasz trud i wysiłek włożony w pracę nad osiągnięciami sportowymi. Załącza wyrazy uznania, satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć na sportowej niwie oraz uzyskania jeszcze lepszych wyników.

Za osiągnięcia sportowe w roku 2019 wyróżnienia Burmistrza Nakła nad Notecią z rąk prezesa Klubu Marcina Kulińskiego i dyrektora ZSP4 w Nakle Tomasza Rompalskiego otrzymali:

- Maciej Szpara

- Franciszek Domański

- Aleksander Markuszewski

- Radosław Waniak

- Oliwier Ochendal

Marcin Kuliński - trener

Wszyscy chłopcy zdobywali medale na zawodach wojewódzkich i międzywojewódzkich.

Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz za osiągnięcia sportowe w 2019 roku wyróżnił również naszego pływaka Filipa Skubiszewskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym zawodnikom i życzymy nieustannej pasji do sportu.

Zarząd Klubu za godne reprezentowanie klubu na zawodach pływackich podziękował również naszym Juniorom, którzy w tym roku ukończyli szkołę podstawową. Przez ostatnie 5 lat z dużym powodzeniem startowali Oni na różnych zawodach osiągając wysokie lokaty. Statuetki na zakończeniu roku szkolnego przekazywali nasi trenerzy i dyrektorzy szkół.

Wszystkim naszym sportowcom życzymy wielu sukcesów, dziękujemy za ich waleczną postawę i zawsze godne reprezentowanie swojego klubu, gminy i szkoły na różnych arenach sportowych. Na czas wakacji życzymy odpoczynku, radości i nieustannej pracy w dążeniu do spełnienia w pływaniu.

Materiał: Marcin Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)