Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
09 marca 2018

Turniej piłkarski z okazji Dnia Kobiet. Dziewczęta pokazały wolę walki

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 8. 03. 2018r. w Hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica, odbył się Turniej w # Piłkę Nożną Dziewcząt z okazji „ DNIA KOBIET”.

Naszą szkołę reprezentowały: Hanna Stryszyk, Julita Kot, Natalia Sosnowska, Marlena Pawlak, Magdalena Winkowska, Weronika Dorosz, Weronika Mrotek. Dziewczęta wykorzystały wszystkie swoje umiejętności, pokazały wolę walki i radość z gry. Efektem dobrej gry były wygrane 2:0 z I LO Szubinie, a także 8:0 z ZSP w Lubaszczu.

Cały turniej zakończył się zwycięstwem:
ZSP im. S. Staszica w Nakle - I MIEJSCE
I LO w Szubinie - II MIEJSCE
ZSP w Lubaszczu - III MIEJSCE

Najlepszą zawodniczką turnieju została HANNA STRYSZYK z ZSP im. S. Staszica w Nakle.

materiał: Ewa Welker

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)