Dziś mamy 31 stycznia 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2022

Turniej Mikołajkowy dla dzieci. Gry i zabawy tenisowe

fot. Piotr Podgórski / Nakielski Sport

fot. Piotr Podgórski / Nakielski Sport

W dniu 3.12.2022 roku w hali ZSZŻŚ w Nakle odbył się Turniej Mikołajkowy dla dzieci trenujących w sekcji tenisa Nakielskiego Sportu. #Dzieci najmłodsze brały udział w grach i zabawach tenisowych.

Dzieci starsze rywalizowały w kategorii dziewcząt i chłopców.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo dobrą formę i umiejętności tenisowe.

Wyniki w kategorii dziewcząt były następujące:
1 miejsce - Anna Wielebska
2 miejsce - Lena Koszna
3 miejsce - Agnieszka Sroka

Wyniki w kategorii chłopców były następujące:
1 miejsce - Jan Karolczak
2 miejsce - Bruno Podgórski
3 miejsce - Dominik Górniak

Dzieci po zakończonym Turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Ponadto, podczas treningów tenisa nasza młodzież rywalizuje ze sobą w lidze tenisa, która zaczęła funkcjonować od początku tego roku szkolnego. Pierwsze klasyfikacje i runda zakończą się przed rozpoczęciem ferii zimowych.

Następnie druga runda będzie trwała do końca roku szkolnego i zakończy się wręczeniem dyplomów i nagród dla najlepszych tenisistów. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i wspaniałą walkę na korcie.

Do zobaczenia na następnym Turnieju.

Materiał: Piotr Podgórski / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)