Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

19 listopada 2023

Turniej Halowy Krajna Cup. Drużyna zagrała w Osieku

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Drużyna #SF Junior Nakło rocznik 2013 wystąpiła na Turnieju Halowym Krajna Cup w Osieku.

W niedzielę, 19 listopada reprezentował nasz rocznik skład, który rzadziej wybiegał w minionej rundzie na boisko. Natomiast chłopcy ciężko trenują każdego tygodnia. Niektórzy rozpoczęli treningi nie tak dawno temu. Ich zapał chcemy wzmacniać w dalszym ciągu, więc przygotowujemy dla nich kolejne gry. Wyniki nie były po ich stronie, ale radości z całego wyjazdu nikt nam nie odmówi. Super przygoda i dobrze spędzona niedziela.

Zagraliśmy w składzie:

- Natan Nowak

- Alan Patyna

- Dawid Rogulski

- Jan Pilarski

- Franek Radtke

- Stasiu Palacz

- Stasiu Krzemiński

- Wojtek Lizoń

- Kajtek Dzimiński

- Stasiu Roczeń

- Oliwier Płowaś

Trener Filip Jarczyński.

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 19

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)