Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 sierpnia 2018

Trwają poszukiwania wykonawcy. Po raz drugi ogłoszono przetarg

Gmina Nakło po raz drugi ogłosiła przetarg na realizację zadania inwestycyjnego pn. # modernizacja układu komunikacyjnego w Nakle.

24 lipca opublikowano ogłoszenie o drugim przetargu. Poprzednie zostały unieważnione ponieważ firmy, które zgłaszały swoje oferty były dla gminy "za drogie" bądź też nie zgłosiła się żadna firma gotowa zrealizować trzy bądź jedno z trzech zapisanych w ofercie zadań.

Zadanie, do realizacji którego poszukiwany jest inwestor bądź inwestorzy będzie polegało przede wszystkim na:

W części pierwszej modernizacji układu komunikacyjnego w zakresie ulic: Staszica, Leśna, łącznik ul. Staszica do ul. Leśnej i Armii Krajowej. Na sfinansowanie prac gmina zaplanowała kwotę 3 639 000 zł.

Druga część to modernizacja układu komunikacyjnego w zakresie ul. Mickiewicza, na sfinansowanie której zaplanowano kwotę 1 606 000 zł.

W trzeciej części roboty mają na celu modernizację układu komunikacyjnego w zakresie ulic: Dąbrowskiego, Kościelna, Plac Konopnickiej i Dolna - 1 085 000 zł.

Termin składania ofert mija 9 sierpnia.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 13 (17)

  antyPOstkomunista, w dniu 05-08-2018 10:48:36 napisał:

  Będzie prawdopodobnie zastosowana stara sprawdzona metoda, czyli odrzucamy wzsystkich, którzy podają realną cenę a wybieramy w konsekfencji jedynie słuszną "najtańszą" firmę. Oczywiście będzie równie droga jak inne albo jeszcze droższa bo wprowadzą potem aneksy. Jaka to będze firma wtajemniczeni wiedzą doskonale.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (7)

  Pl, w dniu 05-08-2018 18:42:18 napisał:

  Blisko 4000000 złotych za ogrom pracy. Oczekują, że znajdą się głupki co wykonają ciężką pracę za grosze. I to jeszcze cwaniaki, co za palenie głupa i udawanie, że pracują kasuja podatnikow nawet po 12 tys miesięcznie

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Mieszkaniec, w dniu 06-08-2018 16:12:46 napisał:

  Krzychu sam niech robi w końcu za coś pensje bierze a jak drogi nie są budowane to dlaczego bierze?

  odpowiedz

  • -1 (1)

  idol, w dniu 06-08-2018 21:33:39 napisał:

  Jest nowa firma w Nakle ,wzięła szkoły do remontu z dwoma ukraińcami w zapleczu wykonawczym ,może jeszcze jeden został w zanadrzu to drogi w Nakle ogarnie, adres to firma głabicki. no sory to byłaby reklama ,ale niech im będzie. Czekamy na zakończenie remontu szkół w końcu sierpnia [tak w nawiasie].

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Modne aranżacje
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Baterie
od 0,90PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)