Dziś mamy 3 czerwca 2020, środa, imieniny obchodzą:

04 sierpnia 2018

Trwają poszukiwania wykonawcy. Po raz drugi ogłoszono przetarg

Gmina Nakło po raz drugi ogłosiła przetarg na realizację zadania inwestycyjnego pn. # modernizacja układu komunikacyjnego w Nakle.

24 lipca opublikowano ogłoszenie o drugim przetargu. Poprzednie zostały unieważnione ponieważ firmy, które zgłaszały swoje oferty były dla gminy "za drogie" bądź też nie zgłosiła się żadna firma gotowa zrealizować trzy bądź jedno z trzech zapisanych w ofercie zadań.

Zadanie, do realizacji którego poszukiwany jest inwestor bądź inwestorzy będzie polegało przede wszystkim na:

W części pierwszej modernizacji układu komunikacyjnego w zakresie ulic: Staszica, Leśna, łącznik ul. Staszica do ul. Leśnej i Armii Krajowej. Na sfinansowanie prac gmina zaplanowała kwotę 3 639 000 zł.

Druga część to modernizacja układu komunikacyjnego w zakresie ul. Mickiewicza, na sfinansowanie której zaplanowano kwotę 1 606 000 zł.

W trzeciej części roboty mają na celu modernizację układu komunikacyjnego w zakresie ulic: Dąbrowskiego, Kościelna, Plac Konopnickiej i Dolna - 1 085 000 zł.

Termin składania ofert mija 9 sierpnia.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 13 (17)

  antyPOstkomunista, w dniu 05-08-2018 10:48:36 napisał:

  Będzie prawdopodobnie zastosowana stara sprawdzona metoda, czyli odrzucamy wzsystkich, którzy podają realną cenę a wybieramy w konsekfencji jedynie słuszną "najtańszą" firmę. Oczywiście będzie równie droga jak inne albo jeszcze droższa bo wprowadzą potem aneksy. Jaka to będze firma wtajemniczeni wiedzą doskonale.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (7)

  Pl, w dniu 05-08-2018 18:42:18 napisał:

  Blisko 4000000 złotych za ogrom pracy. Oczekują, że znajdą się głupki co wykonają ciężką pracę za grosze. I to jeszcze cwaniaki, co za palenie głupa i udawanie, że pracują kasuja podatnikow nawet po 12 tys miesięcznie

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Mieszkaniec, w dniu 06-08-2018 16:12:46 napisał:

  Krzychu sam niech robi w końcu za coś pensje bierze a jak drogi nie są budowane to dlaczego bierze?

  odpowiedz

  • -1 (1)

  idol, w dniu 06-08-2018 21:33:39 napisał:

  Jest nowa firma w Nakle ,wzięła szkoły do remontu z dwoma ukraińcami w zapleczu wykonawczym ,może jeszcze jeden został w zanadrzu to drogi w Nakle ogarnie, adres to firma głabicki. no sory to byłaby reklama ,ale niech im będzie. Czekamy na zakończenie remontu szkół w końcu sierpnia [tak w nawiasie].

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
Meble łazienkowe
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)