Dziś mamy 23 stycznia 2019, środa, imieniny obchodzą:

10 kwietnia 2018

Trwa kurs języka angielskiego. Uczestnikom będzie łatwiej odnaleźć się na rynku pracy

fot. powierzone

fot. powierzone

W Młodzieżowym Centrum Kariery w Nakle nad Notecią trwa kurs języka angielskiego w ramach # projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - YEI”.

Zakres i poziom danej formy wsparcia dostosowany został do stopnia znajomości języka obcego wśród uczestniczącej w zajęciach młodzieży. Głównym celem przedsięwzięcia jest dostarczenie uczestnikom umiejętności komunikowania się w języku angielskim, w tym zapoznania ze słownictwem, które ułatwi młodym ludziom znalezienie zatrudnienia, a tym samym start na rynku pracy. Kurs języka angielskiego trwać będzie 80 h lekcyjnych.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają zaświadczenia informujące o ukończeniu kursu i poziomie nabytych kompetencji zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Niebawem rozpoczną się kursy zawodowe dla beneficjentów projektu, tj.: kurs kosmetyczny, kurs magazyniera z obsługą wózków jezdniowych i wymianą butli gazowych oraz kurs grafika komputerowego.      

materiał: Monika Maliszewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

          

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)